top of page

Piegāde

Piegāde uz Omniva pakomātu. Piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai gadījumā, ja veic priekšapmaksu (tiešsaistē ar bankas pārskaitījumu). Apstiprinot pasūtījumu, izvēlies sev tuvāko pakomātu. Pasūtījums tieks nosūtīts no 2-7 darba dienām. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsi pakomāta atvēršanas kodu. Sūtījums pakomātā glabājas 7 dienas. Ja neizņemsi sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, tas atgriezīsies El Gringo noliktavā.

Cenas ar Omniva pakomātiem:
Latvijā: € 3,49
Igaunijā un Lietuvā: €7,98
 

Privātuma politika

-Ja Jūs pamanāt neatbilstību vai problēmas ar produktu kvalitāti, kad pasūtījums jau ir aizgājis, lūdzu, informējiet par to 72 stundu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, rakstot e-pastu uz elgringoveikals@gmail.com vai zvaniet pa tālr.: + 371 22319202.

- Mēs nepiedāvājam kompensācijas.

-Daži delikāti izstrādājumi var tikt sabojāti piegādes laikā, šī piegāde tiek veikta ar klienta atbildību

-Mēs izmantosim Jūsu personas datus, atbildot uz Jūsu pieprasījumiem, sūdzībām, lūgumiem un administrējot Jūsu atsauksmes (turpmāk – Pieprasījums).  Mēs varam analizēt jūsu atsauksmes, lai uzlabotu mūsu darbību un sniegto pakalpojumu kvalitāti, ņemot vērā jūsu viedokli un ieteikumus.

- Mēs izmantojam Omniva un DPD pakalpojumus, lai nosūtītu savus produktus, un daži jūsu dati kā vārds, uzvārds un tālruņa numurs tiks koplietoti ar Omniva vai DPD, lai nosūtītu jūsu preces, pērkot veikalā, jūs to akceptējat.

-Mēs izmantojam atbilstošus organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, lai nodrošinātu pastāvīgu Jūsu personas datu drošību un datu apstrādes atbilstību personas datu aizsardzības tiesību aktu un mūsu iekšējās politikas prasībā.

- Zinām, ka ietekme uz vidi ir svarīga ne tikai mūsu uzņēmumam, bet arī mūsu klientam, esam izvirzījuši mērķi samazināt plastmasas iepakojuma daudzumu.

bottom of page